Каталог товарів
Запірна арматура > Засувки > Засувки сталеві

Засувки сталеві

Задвижка стальная 30с41нж
9 варіант
від 0.00 грн./шт
безкоштовна  доставка

Затребуваним елементом для оснащення трубопровідних систем є засувка сталева. Вона призначається для установки на трубопроводах, де високі параметри робочого середовища, високі вимоги до надійності. Широке застосування цих засувок отримали в тепломережах, розташованих зовні, на джерелах з високим температурним режимом. Засувки сталеві мають ряд істотних переваг, за рахунок чого вони затребувані при прокладанні комунікацій. 

  1. Забезпечення максимальної герметичності, за рахунок чого в трубопроводі зберігається необхідний тиск, швидкість транспортування речовин.
  2. Компактні габарити, в порівнянні з кульовими вентилями (мається на увазі довжина пристрою).
  3. Універсальність, що дозволяє даному типу засувки працювати з багатьма видами середовищ (нафта, газ, вода, відходи каналізаційні, хімікати).
  4. Проста конструкція, в порівнянні з краном кульового типу. Фланцева засувка має простий пристрій, що забезпечує простоту монтажу, обслуговування, ремонту.

В Україні на вигідних умовах купити засувку для води , трубопроводів інших видів, пропонує інтернет - магазин « Армакс », де за оптимальною ціною представлена продукція високої якості від відомих світових виробників. Для виробництва засувок використовується міцна сталь . 

Різновиди засувок

Виходячи з особливостей конструкції, на ринку засувки сталеві представлені двома видами, які між собою відрізняються розташуванням шпиндель - гайки (ходового вузла).

  1. З шпиндель - гайкою висувного типу. Пристрої мають фланцевий тип приєднання, відмінна риса даної моделі - розміщення шпинделя над поверхнею робочої речовини, довговічність, простий ремонт, обслуговування, практичність.
  2. З шпинделем невисувного типу. Засувка даної модифікації може встановлюватися в каналізаційних трубопроводах, системах водопостачання для постачання холодної, гарячої води. 

На ринку широким попитом користується модель 30с41нж із фланцевим типом приєднання до трубопроводу, що має клас герметичності «А», яка може використовуватися при максимальній температурі робочого середовища плюс 450 градусів Цельсія. У конструкції засувки є висувний шпиндель, за рахунок якого знижується гідравлічний опір. Особливістю моделі є можливість монтажу в вертикальній площині, а також похилому положенні. 

На сайті компанії розміщений прайс , де вказана вартість кожної моделі, також тут можна ознайомитися з технічними параметрами засувок. Замовити литу або будь-яку іншу засувку можна в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, інших містах України.