Каталог товарів
Запірна арматура > Засувки > Засувки чавунні

Засувки чавунні

Задвижка чугунная 30ч6бр
10 варіант
від 0.00 грн./шт
Задвижка чугунная под е/п  30ч906бр
9 варіант
від 0.00 грн./шт
безкоштовна  доставка

Обов'язковою умовою роботи будь-якої трубопровідної системи є повне перекриття. Крім кранів, вентилів, в якості ефективного запірного пристосування використовуються засувки чавунні. Запірний елемент засувки може перебувати або в положенні «відкрито», або в положенні «закрито». Таким чином, пристрій не здатний виконати плавне регулювання потоку речовини, що проходить по трубах.

Призначається засувка чавунна для вирішення різних завдань, вона використовується на ділянках, де тиск менше 10 бар, через крихкість металу. Виходячи з цього, засувка з чавуну повинна мати захист від розтягувань, кручений, стиснень, вигинів. До переваг запірних механізмів відносяться:

можливість використання в трубопроводах різних видів;
невелика будівельна довжина;
характеризуються незначним гідравлічним опором;
простота конструкції.


На вигідних умовах купити засувки чавунні в Україні пропонує інтернет - магазин «Армакс». У нас в широкому асортименті представлена ​​запірна арматура від відомих світових виробників, продукція яких користується популярністю на європейських ринках.

Весь модельний ряд засувок характеризується високою якістю, що підтверджено відповідними сертифікатами, відповідає нормам ДСТУ. Ціна засувки з чавуну оптимальна, завдяки прямим поставкам товарів. При виборі засувки необхідно враховувати, що моделі між собою відрізняються конструктивно, технічними параметрами, що безпосередньо впливає на вартість пристрою.

наш асортимент

В електронному каталозі представлені чавунні засувки декількох модифікацій.

30ч6бр. Монтується на ділянках трубопроводу, що дозволяють виконувати огляд, обслуговування в будь-якому положенні (крім випадків, коли засувка розміщена вниз маховиком). Використовується для запобігання руху рідин, не використовується для регулювання потоку. Щоб очистити затвор, його слід не рідше одного разу на місяць повністю відкривати.
30ч906бр. Засувка даної модифікації використовується під електропривод, вона має просту конструкцію, невелику гідравлічний опір, коли прохід повністю відкритий, може подавати речовини в будь-якому напрямку.
На сайті нашої компанії можна замовити ці моделі, а також засувку 30ч39р, заповнивши форму. Продукція доступна в Харкові, Києві, Одесі, Дніпрі, інших містах України.