Каталог товарів
Запірна арматура > Вентилі > Вентилі чавунні

Вентилі чавунні

Вентили муфтовые 15кч18(33)п
6 варіант
від 61.61 грн./шт
Вентиль фланцевый 15кч14п
6 варіант
від 0.00 грн./шт
Вентиль фланцевый 15кч19п (15кч34п)
4 варіанта
від 0.00 грн./шт
безкоштовна  доставка

Необхідним пристроєм трубопроводу є вентиль (не варто плутати даний елемент з краном). Від крана він відрізняється не тільки зовнішнім виглядом, але і внутрішньою будовою.

Конструкція вентиля складається з:
• корпусу;
• кришки корпусу;
• клапана;
• штока;
• маховика;
• ущільнювачів;
• прокладок.
Являє собою вентиль запірную арматуру, в якої принцип переміщення шпинделя паралельно робочого середовища, зворотньо - поступальний. За рахунок специфіки роботи, вентилі розміщуються в трубопровідних системах, до яких висуваються високі вимоги до забезпечення герметичності, надійному перекриттю речовин, що перекачуються. Найчастіше це виробнича сфера, нафтовидобуток, харчова промисловість, водопостачання, опалювальні системи, газопроводи.
Вигідно купити вентиль трубопровідний можна в інтернет - магазині «Армакс», де представлений широкий асортимент запірної арматури від відомих світових виробників. Ціна механізмів оптимальна за рахунок прямих поставок, якість пристроїв підтверджено сертифікатами, запірна арматура для води, інших речовин, відповідає нормам ДСТУ.
При виробництві використовуються високоміцні сучасні матеріали (чавун, сталь, нержавіюча сталь), що істотно збільшує експлуатаційний період механізмів, підвищує їх стійкість до зношування, механічних пошкоджень. Вартість вентиля залежить від технічних параметрів, виробника, інших факторів.
особливості пристрою
Будова вентиля відрізняє його від крана. У вентилі замість кулястого замикаючого механізму, встановлений клапан, який притискає шток, угвинчений всередину корпусу. Обертальні рухи забезпечує маховик. Щоб уникнути проникнення забруднюючих речовин з труб, використовуються спеціальні ущільнення штока, прокладки, розміщені між корпусом і кришкою корпуса вентиля. Виходячи з виконуваних функцій, вентиль може бути:
• запірним;
• регулюючим;
• балансувальним.
Вентиль запірний може перебувати або в положенні «відкрито», або в положенні «закрито», регулюючий  дозволяє регулювати потік робочого середовища, балансуваний виконує тільки регулюючу функцію, застосовується для виконання гідравлічного балансування, регулювання, обмеження витрат теплоносія опалювальних систем, систем кондиціонування.
За рахунок того, що застосовується  різьба, до властивостей якої відноситься можливість самостійного гальмування, запірного елементу можна надавати будь- яке проміжне положення (воно не буде самовільного змінюватися під впливом сили тиску).
Залежно від конструкційних особливостей, шпиндель може бути тарілчастим, голчастим, вкрученим в різьбу кришки корпусу. Для максимальної герметизації кришки застосовується сильфонний або сальниковий метод, для розміщення ходової шайби використовується виносний або погружной спосіб.
Між собою вентилі відрізняються типом приєднання до трубопроводу, що дозволяє досягти необхідного ступеня герметизації місця з'єднання. За типом з'єднання вентилі підрозділяються на муфтові (використовуються при невеликому тиску), фланцеві, під приварення.
                                Різновиди вентилів
Виходячи з типу конструкції, вентиль представлений трьома типами.
1. Кутовий. Завдяки специфічній кутовій формі устрою, вентиль монтується на кутових трубопроводах. Установка даної моделі дозволяє на 90 градусів змінити поворот трубопроводу (у них потік робочого середовища на виході перпендикулярний напрямку на вході).
2. Прямоточний. Може встановлюватися практично в будь-якій з площин, від вентилів прохідних відрізняється меншим гідравлічним опором, проходи для речовини в таких вентилях мають випрямлені лінії.
3. Перехідний. Встановлюється на рівних ділянках комунікацій, забезпечує плавне регулювання або перекривання потоку робочих середовищ (на виході рухається речовина, що має той же напрямок).
В електронному каталозі можна детально ознайомитися з фото, технічними характеристиками кожної моделі вентиля, дізнатися, скільки коштує запірна арматура. Замовити водопровідний, інший вентиль, з оперативною доставкою, можна в Києві, Дніпрі, Харкові, інших містах.