Каталог товарів

Лічильники води

Счетчик для воды ResidiaJet
4 варіанта
від 487.00 грн./шт
безкоштовна  доставка

Облаштування комунікацій квартир та будинків неможливе без встановлення на них приладів, що реєструють показники. Це стосується водопроводу, де обов'язково необхідно встановлювати лічильник. Купити лічильник води високої точності можна у нас на сайті. Наявність подібних пристроїв на трубопроводі забезпечує економічність витрат на використання води, і навіть полегшує контроль її витрати.

Особливості лічильників води

Існують різні види водомірів, що відрізняються між собою за призначенням та конструктивно. Від цього залежить вартість пристроїв. Купити лічильник води в Україні ви можете, вибравши його у нас на сайті. Обов'язковою умовою монтажу водоміру є його постановка на облік та опломбування у контролюючих органах комунального господарства. Також необхідно правильно встановити лічильник для води, зробивши це згідно з нормативними документами.

Залежно від сфери застосування розрізняють такі види водомірів:

  • для обліку холодної води;

  • для гарячої води;

  • універсальні (підходять для будь-якої води).

Крім цього, прилади обліку води можуть відрізнятися конструктивно, що дозволяє підібрати найбільш підходящий вам варіант. Важливими є діаметр умовного проходу і монтажна довжина. Ці характеристики впливають на те, де використовуватимуться водоміри: у побутовій чи промисловій сфері.

Від параметрів залежить ціна пристрою. У нас на сайті ви можете вибрати будь-який лічильник води, замовивши його для доставки в Київ чи по Україні.

Де можна купити лічильники для води

Лічильник води є приладом обліку, придбання якого потребує відповідального підходу. Дуже важливо, щоб при покупці вам надали грамотну консультацію і допомогли вибрати обладнання, яке вам найбільше підходить. Ціна на лічильник води відповідає його характеристикам і залежить також від бренду.

Враховуйте при покупці термін гарантії на водомір та періодичність опломбування. Від цього залежить, як часто вам доведеться викликати для цього контролюючі органи комунального господарства і скільки разів потрібно буде знімати лічильник.

При замовленні лічильника для води в нашому магазині менеджери допоможуть підібрати обладнання, яке вам найбільше підходить, з оптимальними параметрами за найкращою ціною. Ми оперативно організуємо доставку до будь-якого населеного пункту України поштовими службами CAT, Нова пошта, Автолюкс, Інтайм.