Каталог товарів

Труби нержавіючі

Труба нержавеющая матовая
53 варіант
від 0.00 грн./шт
Трубы нержавеющие квадратные
8 варіант
від 0.00 грн./шт
Прямий імпорт
Безкоштовна доставка
по Києву при замовленні від
10000 грн

Під час монтажу трубопровідних систем у різних промислових галузях, у побуті, дуже часто використовується труба нержавіюча. Використовуються нержавіючі труби там, де необхідна максимальна стійкість до корозійних процесів, негативного впливу довкілля та хімічних речовин. Доцільним використання нержавіючих труб буде при організації як побутових опалювальних систем і водопостачання, так і промислових трубопроводів, встановлення комунікацій на хімічних, харчових підприємствах.

Купити труби з нержавіючої сталі в Україні від найкращих постачальників пропонує компанія «Армакс Груп». У компанії представлений широкий асортимент трубних товарів високої якості, що підтверджено сертифікатами, та відповідають нормам ДСТУ та ГОСТ. За рахунок прямих поставок різних марок продукції ціна на нержавіючі труби є цілком конкурентною.

Особливості труб з нержавіючої сталі

Виходячи з технічних особливостей, труби з нержавіючої сталі найчастіше використовуються для водопроводу, в системах газопостачання, кондиціювання, опалювальних систем. Такі труби також часто зустрічаються у промислових галузях. У харчовій промисловості нержавіючі труби використовуються з тієї причини, що не виділяють важкі метали і відмінно витримують контакт з різноманітними середовищами.

Між собою нержавіючі труби розрізняються за такими параметрами:

  • діаметром;
  • товщиною стінок;
  • довжиною в метрах;
  • спосібом обробки поверхні (може бути глянсовою, полірованою).

Ці параметри необхідно враховувати при виборі труб, виходячи зі сфери їх використання, призначення, поставлених завдань. Для промислових об'єктів застосовуються нерж труби з товстими стінками, для побутових цілей – труби з більш тонкими стінками.

Класифікація труб з нержавіючої сталі

Насамперед при виборі труб з нержавіючої сталі слід враховувати геометрію перерізу виробів. Вони можуть бути квадратними, круглими, безшовними.

Круглі нержавіючі труби

Найчастіше для виготовлення круглих нержавіючих труб використовується рулонна листова нержавіюча сталь, з використанням безшовної технології, або шляхом зварювання швів. Використовуються такі труби для трубопровідних систем, огорож, димохідних систем.

Виходячи зі способу виробництва, вони поділяються на такі види:

  • прямошовні (загальне призначення для водо-газопроводів, нафто-газопроводів, магістральні);
  • спіральові (магістральні, загального призначення, для нафтогазопроводів, спеціального призначення). 
  • Безшовні. При виготовленні таких труб використовується технологія холодного проколу або витягування гарячої заготовки. Міцність таких виробів однакова по всій довжині. Безшовні труби найчастіше застосовуються в нафтохімічній, інших промислових галузях, де до надійності трубопровідних комунікацій пред'являються високі вимоги.

Профільні (квадратні) труби з нержавіючої сталі

Нержавіючі труби даного геометричного перерізу виготовляються з гарячекатаної стрічки. Квадратні труби невеликих та середніх розмірів використовуються при зведенні стійок, опор, труби великих розмірів застосовують як опори при будівництві конструкцій, що зазнають значних механічних навантажень.

Різновиди нержавіючих труб за типом сплавів

Технічні характеристики, якими володіє труба нержавіюча, безпосередньо залежать від хімічного складу використовуваного для виготовлення сплаву. Сучасні виробники трубної продукції використовують традиційні та інноваційні технології, постійно вдосконалюючи склади сплавів, добиваючись унікальних властивостей.

Залежно від елементів, що переважають у складі матеріалу виготовлення, нержавіюча труба може бути таких типів:

  • Жароміцна. Здатна витримувати високотемпературні середовища під тиском (сплави 40Х13, 30Х13, 20Х13, 12Х18Н10Т, 14Х17Н2).
  • Кислостійка. Застосовується в нафтопереробній та хімічній промисловості. Виготовляється із сплавів AISI 304, AISI 316, а також аналогів 08Х17Н13М2, 08Х18Н10.
  • Харчова – для харчової промисловості та побутової сфери. Поєднує високу корозійну стійкість, хімічну інертність та механічну міцність. Виготовляється із сплавів 08Х18Н10, 12Х18Н10Т, AISI 410, AISI 321, AISI 304.
  • Технічна. Застосовується для автомобілебудування, будівництва, водопровідних магістралей та ін. Виконується із марок AISI 430, 08Х17, 12Х17.

Розмаїття видів нержавіючих сплавів дозволяє підібрати труби з нержавіючої сталі з характеристиками, що відповідають конкретним робочим та експлуатаційним умовам.

Вартість труби з нержавіючої сталі багато в чому залежить від ціни компонентів сплаву, технології виробництва та обробки поверхні. Враховуються також експлуатаційно-технічні параметри – вартість виробів із харчової сталі вища за прокат з аналогічними розмірами з технічного сплаву, що підлягає корозії.

Різновиди труб з нержавіючої сталі за типом обробки поверхні

Поверхня труби з нержавіючої сталі відрізняється фактурою і зовнішнім виглядом. Залежно від технології обробки профілі з нержавіючої сталі:

  • полірованими;
  • шліфованими;
  • матовими.

Для обробки нержавіючих труб, залежно від типу та призначення, застосовують різні технології:

  • полірування для безшовного прокату – для підвищення естетичності;
  • шліфування для зварних елементів – для усунення окалини та шва після зварювання.

Обробляються нержавіючі труби на останньому етапі виробництва. Окрім змін зовнішнього вигляду, обробка поверхні дозволяє значно підвищити експлуатаційні характеристики виробів та продовжити термін служби.

Поліровка труб спеціально підібраними абразивами дозволяє отримати дзеркальну поверхню. Естетична дзеркальна труба з нержавіючої сталі – один з найпопулярніших матеріалів для виготовлення фасадних конструкцій, а також предметів інтер'єру та меблів.

Нержавіюча труба: переваги та недоліки

Високий попит, яким користуються нержавіючі труби, обумовлений безліччю переваг трубного профілю цього типу:

  • Підвищена міцність, що значно перевищує характеристики міцності мідного, алюмінієвого, латунного профілю.
  • Довговічність завдяки високій стійкості до появи та розвитку корозійних процесів. Гарантований захист від кислотних середовищ забезпечить нержавіюча труба з кислотостійкої сталі. Термін експлуатації нержавіючого профілю за умови відповідності умовам використання виходить дуже тривалим.

Серед переваг слід зазначити:

  • Різноманітність способів з'єднання. Залежно від конфігурації трубопроводу та інших факторів, можливе використання зварювання, фланцевого з'єднання, фітингів, опресування.
  • Гарну теплопровідність. Жаростійка труба з нержавіючої сталі, виготовлена зі сталевого сплаву 20х23н18, може бути використана в печах. При нижчій теплопровідності нержавіючий трубний профіль менш схильний до деформування завдяки низькому коефіцієнту розширення.

Недоліком можна назвати необхідність використовувати при проведенні монтажних робіт аргонне або плазмове зварювання. Виконати її може лише зварювальник високої кваліфікації.

Область застосування труб з нержавіючої сталі

Сфера використання нержавіючих труб визначається характеристиками та особливостями трубного профілю, у тому числі:

  • підвищеною стійкістю до окислення;
  • стійкістю до впливу підвищеної вологості та температурних перепадів;
  • простотою обробки;
  • здатністю зберігати цілісну структуру протягом тривалого часу;
  • механічною міцністю та зносостійкістю.

Залежно від товщини стін та інших показників нержтруби використовуються в таких галузях:

  • у хімічній та нафтопереробній галузях;
  • у будівництві;
  • в харчовій та переробній промисловості;
  • у побуті для облаштування інженерних комунікацій;
  • в архітектурі та дизайні;
  • при виготовленні меблів та предметів декору.

З нержавіючих труб виготовляють сходи та огородження, офісні меблі, всілякі споживчі товари.

Купити трубу нержавіючу можна у Києві, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Черкасах, інших містах України, зробивши замовлення в компанії Армакс. Купуючи від 3-х тисяч гривень, можна розраховувати на безкоштовну доставку. Оплата приймається як у готівковій. так і в безготівковій формі.