Каталог товарів

Лист з нержавіючої сталі

Лист н/ж AISI 201
24 варіант
від 0.00 грн./шт
Лист н/ж AISI 304
53 варіант
від 0.00 грн./шт
Лист н/ж AISI 304 рифленный
5 варіант
від 0.00 грн./шт
Лист н/ж AISI 304 шлифованный
19 варіант
від 0.00 грн./шт
безкоштовна  доставка

Листовий прокат з нержавіючої сталі широко використовується для різних цілей. Лист нержавіючий служить сировиною для виробництва труб, місткостей, бункерів, східців і прольотів сходів, а також для інших видів металоконструкцій. Металопрокат відрізняється стійкістю до корозії і не ушкоджується при тривалому контакті з водою або іншими рідкими середовищами.

Хороший вибір і вигідна покупка

Якщо ви шукаєте, де купити лист з нержавіючої сталі недорого і при цьому отримати вироби високої якості, то інтернет-магазин допоможе. Ми безпосередньо співпрацюємо з відомими виробниками металопрокату, тому у нас ви знайдете найвигідніші пропозиції. У каталозі металевий листовий прокат високої якості, вартість нержавіючої листової сталі цілком доступна.

У нас ви можете купити лист з нержавіючої сталі різних видів:

  • AISI 201. Нержавіючі листи, що мають у складі сплаву хром і марганець, вважаються універсальними. Їх застосовують в різних сферах: від будівництва до виготовлення харчових місткостей. Добавки підвищують твердість і міцність готового виробу, тому воно здатне витримувати сильні механічні удари та високий тиск. Наявність добавок дозволяє робити недорогі вироби з високими міцними характеристиками.
  • AISI 304. Сировиною для металовиробів служить низьковуглецева сталь. Листовий прокат виходить пружним і твердим, легко піддається різним видам обробки. Використовується для виробництва місткостей різного призначення, труб, сховищ і бункерів. Може контактувати з харчовими продуктами.
  • AISI 304 рифлений. Має високу корозійну стійкість, добре зварюється. Наявність на поверхні рифленого малюнка робить листовий прокат оптимальним варіантом для покриття сходів, майданчиків. Може використовуватися для створення металоконструкцій, що контактують з прісною або морською водою.
  • AISI 304 шліфований. Особливість продукту в тому, що листи з нержавіючої сталі на етапі фінішної обробки шліфуються, набуваючи естетичного вигляду. Шліфування робиться за допомогою абразивних матеріалів різної міри зернистості. Окрім стійкості до корозії, метал отримує відмінні декоративні якості, що дозволяє використати його при архітектурному оформленні.

Це далеко не повний перелік наявного у нас в продажі листового прокату. Детальніше ознайомитися з запропонованим нами асортиментом ви зможете, відкривши прайс-лист. Тут вказані моделі, марки сталі і ціна нержавіючого листа.

Види, властивості і характеристики нашої продукції

Нержавіючі листи випускаються декількох видів. Металовироби класифікуються по методу виготовлення, товщині і поверхні листа.

За способом виготовлення виділяють:

  • Гарячекатані. Залізо в сплаві з іншими речовинами нагрівають до стану пластичності, а потім на прокатному станку з болванки формують лист. Нагрів надає металу підвищену міцність.
  • Холоднокатані. Сталева заготовка прокатується на верстаті, де набуває листової форми. Холодний прокат менш міцний, в порівнянні з гарячим, проте вироби мають високу гнучкість.

Також лист з нержавіючої сталі класифікують по товщині:

  • тонколистовий; товщина не перевищує 3,9 мм:
  • товстолистовий; від 4 до 160 мм.

Також на властивості металопродукції впливає марка стали.

Де використовуються листи з нержавіючої сталі

Вибір виробу залежить від особливостей застосування. Товстолистовий прокат підійде для виготовлення труб, різних бункерів і місткостей, для обшивки стін. Тонкими листами оформляють стіни, використовують їх для виробництва різних гнутих виробів, а також корпусів і фурнітури морозильних камер і холодильників.

Усі види нержавіючих листів не вступають в реакцію з середовищами, з якими контактують, не реагують на магнітні випромінювання, несприйнятливі до грибка і плісняви. Ці властивості у поєднанні з високими прочними характеристиками роблять листовий прокат одним з самих затребуваних на ринку.

Вигідна пропозиція; ціна і якість

Вартість нержавіючої сталі залежить від товщини, способу виготовлення і особливостей сировини. На нашому сайті ви можете придбати листи різних видів за доступною ціною. Ми пропонуємо якісний металопрокат від виробника оптом та у роздріб, а оптовикам надаємо додаткову знижку. Чим більше ви купуєте, тим нижче ціна. Співпрацюючи з нашою компанією, ви можете заощадити без збитку для якості вашого виробництва.

Відкрийте прайс і оцініть переваги купівлі на нашому сайті. Ціни у нас найдоступніші, завжди в наявності необхідна кількість товару.

Замовлений листовий прокат ви можете самостійно забрати із складу в Києві або оформити доставку. По Києву замовлення доставляє наш транспорт, а в Харків, Запоріжжя, Дніпро і інші міста і області України ми відправимо ваше замовлення транспортною компанією.