Каталог товарів

Нержавіючий круг (прут)

Круг н/ж AISI 201
21 варіант
від 0.00 грн./шт
Круг н/ж AISI 304
74 варіант
від 0.00 грн./шт
Круг н/ж AISI 321
2 варіанта
від 0.00 грн./шт
безкоштовна доставка

Круг з нержавіючої сталі різновид сортового прокату, що має форму прута з круглим перерізом. Металовиріб відрізняється високою стійкістю до корозії. Тому його часто використовують для виготовлення устаткування для харчової, хімічної, переробляючої і інших видів промисловості, а також в машинобудуванні, суднобудуванні і при виробництві метизів.

Особливості і технічні характеристики виробу

Круг з нержавіючої сталі робиться, згідно з державним стандартом, за допомогою гарячого прокату або методом холодної деформації. На завершуючому етапі, для підвищення якості поверхні, нерідко застосовують шліфовку або поліровку.

Круг нержавіючий має ряд переваг:

 • Жаростійкість. Може застосовуватися для виготовлення виробів, працюючих при високих температурах.
 • Міцність і стійкість до різних видів механічних навантажень.
 • Можливість використання різних видів обробки. Добре піддається порізці, зварюванню, шліфовці, сплав являється дуже пластичним.
 • Має антибактеріальні властивості. Металопрокат не схильний до впливу грибка або плісняви, на ньому не затримуються патогенні мікроорганізми.
 • Висока стійкість до корозії. Металовироби не ржавіють навіть при тривалому контакті з водою і іншими рідкими середовищами.

Круг нержавіючий випускається з різним діаметром: від 5 до 270 мм Тонкі металовироби можуть поставлятися в котушках, більші діаметри мають вигляд прута завдовжки до 12 метрів.

Застосування нержавіючого прута

Різноманітність асортименту дозволяє підібрати металевий прокат з урахуванням поставлених завдань. Сортовий прокат з нержавіючої сталі широко застосовується:

 • при зведенні металоконструкцій;
 • створенні обгороджувань і монолітних фундаментів;
 • виготовленні ЖБ-блоків.

Круги встановлюються в якості громовідводів і елементів ліній ЛЕП. Гігієнічність металовиробів забезпечує ним широке застосування в медицині, фармакології і харчовій промисловості. Також кругляк з нержавіючої сталі служить сировиною для виробництва метизів.

Як купити металопрокат з вигодою для себе

На ринку металевого прокату у великому асортименті представлений пруток з нержавіючої сталі, тому ви без зусиль зможете підібрати вироби з потрібними параметрами. Якщо ж ви хочете не лише купити якісний продукт, але і додатково заощадити, загляньте в наш інтернет-магазин Armax.

У нас можна купити круг з нержавіючої сталі в різних виконаннях:

 • Круг н/ж AISI 201. Сталевий сплав, легований залізом, нікелем, хромом, міддю, марганцем і азотом, забезпечує високу міцність металовиробу і при цьому добре піддається обробці. Високолегована сталь стійка до стирання, тому прути часто використовують як заготівлі для деталей машин і устаткування, схильних до тертя.
 • AISI 304. Цей вид металопрокату вважається універсальним. У низьковуглецевого сплаву підвищені показники корозійної стійкості. Він може використовуватися для конструкцій або деталей, що постійно контактують з прісною і морською водою.
 • AISI 321. Хромована високолегована сталь відрізняється жаростійкістю і високими антикорозійними характеристиками, може використовуватися в агресивних середовищах. Завдяки наявності титану в сплаві пруток відмінно піддається усім видам зварювання. Використовується в різних видах промисловості : від харчової до машинобудівної.

Детальніше ознайомитися з запропонованими нами металовиробами ви можете, відкривши прайс-лист. На сайті Armax детально вказано найменування продукції, марка стали, діаметр і ціна на нержавіючий круг.

Кращі ціни і умови співпраці; інтернет-магазин Армакс

У нашому каталозі ви знайдете полірований і шліфований пруток з нержавіючої сталі з різними характеристиками, обумовленими особливостями сплаву. Ми отримуємо продукцію від перевірених постачальників металопрокату, тому пропонуємо тільки якісні вироби. На нашому сайті зручна навігація, тому пошук круга з нержавіючої сталі з потрібними параметрами не займе багато часу.

Ми пропонуємо купити круг з нержавіючої сталі на вигідних умовах від відомих виробників металевого прокату оптом та у роздріб. Ціни в нашому магазині завжди доступні, а при замовленні оптової партії ви отримаєте додаткову знижку.

Наша компанія Армакс потурбувалася про те, щоб на складі завжди була в наявності необхідна кількість товару. У нас ви можете замовити і відразу отримати потрібну партію якісних недорогих кругів з нержавіючої сталі.

Швидко відправимо ваше замовлення транспортною компанією в Кривій ріг, Чернігів, Харків, Кропивницкий, Миколаїв, Одесу, Запоріжжя, Дніпро і інші населені пункти України. У Києві ви можете забрати металопрокат самостійно або замовити доставку по місту нашим транспортом.