Каталог товарів
Запірна арматура > Кріплення > Дюбелі, анкери

Дюбелі, анкери

Анкеры латунные
2 варіанта
від 2.55 грн./шт
Дюбеля пластиковые
2 варіанта
від 0.30 грн./шт

Дюбель пластиковий використовується і монтується, як правило, в повнотілі будматеріали. Застосовується  разом з саморізами та  різними шурупами для кріплення різноманітних  конструкцій.

Універсальний пластиковий дюбель виготовляється з високоміцного пластика, який розширюється в дві сторони при вкрученні шурупа або саморіза та при цьому забезпечує міцну фіксацію.

Даний вид кріплення часто має облямівку на зовнішній стороні, що значно спрощує монтаж.

Анкер латунний користується величезним попитом в даний час, оскільки у нього є можливість забезпечити максимальну міцність кріплення. Виготовляється з високоміцної сталі і має внутрішню метричну різьбу, завдяки якій він цей вид анкера вважається найміцнішим з фіксуючих елементів.

Кріплення можливо використовувати в різних конструкціях з цегли, бетону, цементу. Сам анкер має різні насічки, що не дає прокручуватися в процесі монтажних робіт і надійно фіксується в отворі.

Придбати дюбеля, анкера латунні, а також інші види необхідного кріплення ви можете у нас в інтернет-магазині "ARMAX". Фахівці проконсультують вас з будь-якого вашого запитання і доставлять продукцію будь-яким для вас способом.