Каталог товарів
Запірна арматура > Кріплення

Кріплення

безкоштовна  доставка

Кріплення використовуються для закріплення трубопроводів на будівельних конструкціях та різних поверхнях. Від якості кріпильних елементів і їх правильної установки залежить надійність трубопровідної системи. В процесі експлуатації на кріплення діють вертикальні, поперечні і осьові навантаження. Недотримання умов кріплення або підбір неправильних комплектуючих призводить до пошкодження конструкції і зниження терміну служби.

Різновиди кріплень.

Трубні хомути. Виготовляються з нержавіючої сталі і мають гумову прокладку. Мають однакову будову і принцип дії, але відрізняються розмірами, тримачами  гвинтів і марками матеріалів. Прокладка з гуми призначається для шумоізоляції.

Дюбелі і анкери. Анкером називають конструкцію з металу, закріплену в будматеріалах і оснащену різьбою до якої приєднуються різні деталі. Дюбель - деталь із пластику, яка також вбудовується в будівельні матеріали і призначена для монтування в ній універсальних кріплень зі сталі.

Болти і гайки. Болти використовуються для кріплення роз'ємних з'єднань за допомогою гайки, що має отвір для гвинта.

Шпильки, гвинт-шурупи. Шпильки виготовляються у вигляді стрижня із зовнішньою різьбою і утворюють кріпильне з'єднання разом з гайками. Гвинт-шуруп схожий зі шпилькою, але з одного боку у нього метрична різьба, а з іншого самонарізна.

Особливості та переваги кріплень:

  •    Багаторазове застосування зі збереженням якісних характеристик

  •    Висока стійкість до зношування та механічних навантажень

  •    Стійкість до корозії і окислювальним процесам

  •    Швидкий і простий монтаж / заміна

  •     Універсальність

Виготовлені з якісних матеріалів кріплення, забезпечюють  надійність і довговічність утримування конструкції трубопроводу на несучих об'єктах, знижуючи ймовірність виникнення аварійних ситуацій.