Каталог товарів
Запірна арматура > Крани кульові > Крани нержавіючі

Крани нержавіючі

Кран приварной нержавеющий
9 варіант
від 248.88 грн./шт
Кран фланцевый моноблочный AISI 304
11 варіант
від 906.13 грн./шт
Кран фланцевый моноблочный AISI 316
4 варіанта
від 3217.23 грн./шт
Краны нержавеющие муфтовые AISI316
8 варіант
від 158.95 грн./шт
Кран нержавеющий муфтовый 3-х ходовой
12 варіант
від 508.20 грн./шт
Кран нержавеющий с носиком
2 варіанта
від 0.00 грн./шт
Вентиль нержавеющий
3 варіант
від 0.00 грн./шт
безкоштовна  доставка

У категорії запірна арматура найбільш вигідними є крани кульові нержавіючі, оскільки вони поєднують в собі високі показники міцності, довговічності, а також зручність використання. Крани нержавіючі стійкі до зносу ключових компонентів за рахунок використання стали маркування AISI.

  У нашому каталозі кран кульовий нержавіючий представлений різними модифікаціями від авторитетної компанії Genebre. Зокрема, у нас ви можете придбати кульові крани під приварку, під різьбу, повнопрохідні фланцеві, триходові.

  Вибирати кран нержавіючий кульовій  конструкції слід, ретельно вивчаючи характеристики. Так, в нашому каталозі є крани, призначені тільки для повного перекриття або відкриття проходу для середовища, а не для регулювання подачі.

Ключовими перевагами, якими відрізняються фланцеві крани, є зменшений опір, легкість управління, спрощений візуальний контроль положення запірної арматури.

Крани кульового типу під приварку відрізняються особливо високим рівнем міцності, оскільки кріпляться безпосередньо до трубопроводу.

Застосування триходових кульових кранів доцільно для установки на трубопроводах з роздільними потоками.