Каталог товарів
Запірна арматура > Крани кульові > Крани нержавіючі

Крани нержавіючі

У категорії запірна арматура найбільш вигідними є крани кульові нержавіючі, оскільки вони поєднують в собі високі показники міцності, довговічності, а також зручність використання. Крани нержавіючі стійкі до зносу ключових компонентів за рахунок використання стали маркування AISI.

  У нашому каталозі кран кульовий нержавіючий представлений різними модифікаціями від авторитетної компанії Genebre. Зокрема, у нас ви можете придбати кульові крани під приварку, під різьбу, повнопрохідні фланцеві, триходові.

  Вибирати кран нержавіючий кульовій  конструкції слід, ретельно вивчаючи характеристики. Так, в нашому каталозі є крани, призначені тільки для повного перекриття або відкриття проходу для середовища, а не для регулювання подачі.

Ключовими перевагами, якими відрізняються фланцеві крани, є зменшений опір, легкість управління, спрощений візуальний контроль положення запірної арматури.

Крани кульового типу під приварку відрізняються особливо високим рівнем міцності, оскільки кріпляться безпосередньо до трубопроводу.

Застосування триходових кульових кранів доцільно для установки на трубопроводах з роздільними потоками.