Каталог товарів

Крани латунні

Сгон-американка латунная
6 варіант
від 25.58 грн./шт
Кран шаровый со спуском воздуха
1 варіант
від 96.00 грн./шт
Кран муфтовый с "носиком"
2 варіанта
від 33.26 грн./шт
Кран шаровый 7-витковый
6 варіант
від 70.20 грн./шт
Кран шаровый с американкой
3 варіант
від 0.00 грн./шт
Воздухоотводчик
1 варіант
від 66.50 грн./шт
безкоштовна  доставка

Крани кульові, крани кульові зі спуском повітря і повітровідвідники - висококласна трубопровідна арматура, яка призначена для блокування переміщення різних рідин і газів, а також спуску повітря та нейтралізації повітряних пробок. Успішно експлуатуються в трубопровідних системах, які переміщують воду, газ, нафтопродукти та інші речовини.

 Елементи широко застосовуються як в приватних, так і в загальноміських господарствах. З їх допомогою забезпечується безпека при постачанні теплом і водою. Така запірна арматура монтується на різних ділянках трубопроводу при установці нових або ремонті вже існуючих мереж. З її допомогою підвищується зручність обслуговування, а також виключаються затоплення та інші аварійні ситуації. Наприклад, кульовий кран забезпечує швидке перекриття рідини при поломці або в будь-якому іншому випадку.

  Принцип роботи і типи латунних кранів.

 Крани кульові - мають сферично вільно плаваючий або розміщений в опорах замикаючий елемент. Бувають прохідні, напівпрохідні і скорочені, з фланцевим, муфтовим, комбінованим або приварним монтуванням.

 Крани кульові зі спуском повітря - використовуються для усунення повітряних пробок, злиття води й скидання тиску в трубопроводах, які переганяють воду або пар. Зовні схожі зі звичайним кульовим краном, але додатково оснащені заглушкою і спусковим краником.

 Повітровідвідники - мають різну форму і спосіб кріплення, але всі вони оснащені клапаном, який випускає повітря. Діють голчастим або кульовим методом. Бувають автоматичні і ручні, найчастіше виготовляються з латуні.

Особливості та переваги експлуатації латунних кранів:

  •      Висока якість матеріалів

  •      Простий і швидкий монтаж

  •      Відповідність міжнародним стандартам

  •      Стійкість до високих температур

  •       Забезпечують стабільну циркуляцію робочої середовища

  •       Прийнятна вартість

  Ціна на кульові крани зі спуском повітря і без, а також на повітровідвіднки залежить від матеріалів виготовлення і функціональності. Правильно підібрана трубопровідна арматура стабілізує роботу всього механізму, знижує ймовірність аварійних ситуац