Каталог товарів
Запірна арматура > Конденсатовідвідники

Конденсатовідвідники

безкоштовна  доставка

  При транспортуванні пара в трубопроводах, роботі парового обладнання неминуче виникає конденсат, що утворюється при контакті пара з більш низькою по температурі поверхнею. Скупчення великої кількості конденсату викликає скачки тиску (небезпека пошкодження систем) в паропроводах, зменшує їх пропускну здатність і сприяє корозійному руйнуванню металу. Можна звичайно відкрити вентиль, але в такому випадку з конденсатом втрачається і частина пара, знижуючи ККД паропроводу. Ідеальним рішенням цієї проблеми стануть якісні конденсатовідвідники турецької фірми HELS.

  Принцип роботи і типи конденсатовідвідників.

Конденсатовідвідник  являє собою механічний пристрій, яке виконує функцію клапана і здійснює автоматичний вивід рідини з паропроводів, газопроводів, систем зі стисненим повітрям і т.д. перешкоджаючи при цьому втрати пара. Для виробництва використовується тільки якісна сировина - ковкий чавун GGG 40.3, вуглецева сталь ASTV A105, нержавіюча сталь AISI 304.

  За способом відведення рідини конденсатовідвідники Хелс діляться на:

термодинамічні - вловлюють різницю швидкостей руху пара і рідини;

поплавкові - чутливі до різної щільності пара і конденсату;

термостатичні - в основу роботи закладена реакція на різницю температур пари і рідини.

Кріпляться конденсатовідвідники за допомогою фланцевого або муфтового з'єднання. При виборі необхідної моделі потрібно враховувати коливання тиску, обсяг конденсату, температурний режим, стійкість до гідроудару і інші показники.

Особливості та переваги експлуатації конденсатовідвідників:

• Ефективний спосіб виведення конденсату без втрат пара

• Автоматичне вивільнення повітря

• Захист паропроводів від пошкодження

• Забезпечення повноцінної пропускної здатності систем

• Якісні матеріали та довготривалість використання

• Сприяє зниженню грошових і часових витрат на сервісне обслуговування

• Легкість і швидкість установки

  Грамотно підібраний конденсатовідвідник стане справжнім енергозберігаючим пристроєм, допоможе значно заощадити кошти і швидко окупитися.

  Наш магазин «Armax» є прямим постачальником якісних турецьких конденсатовідвідників HELS. Звертайтеся до нас, і ви отримаєте кваліфіковану консультацію наших фахівців з усіх технічних питань. Ми допоможемо вам вибрати і купити необхідну вам продукцію з швидкою доставкою в будь-яку частину України.