Каталог товарів

Фітинги латунні

Угольник латунный ВН
6 варіант
від 0.00 грн./шт
Муфта латунная
6 варіант
від 0.00 грн./шт
Муфта переходная
6 варіант
від 0.00 грн./шт
Ниппель латунный
6 варіант
від 0.00 грн./шт
Нипель переходной
6 варіант
від 0.00 грн./шт
Переходник ВН
6 варіант
від 0.00 грн./шт
Тройник латунный ВВВ
4 варіанта
від 0.00 грн./шт
Футорка латунная
6 варіант
від 0.00 грн./шт
безкоштовна  доставка

Латунні нікельовані фітінги - це різьбові фітинги з нікелевим покриттям. Нікельований фітінг для водо- і газопровідних труб виготовляється з високоякісної латуні методом лиття під тиском. Різьбові фітінги з латуні використовуються для з'єднання труб не тільки в системах опалення, але і в холодильному, гідравлічному, пневматичному, автомобільному та промисловому обладнанні. Найчастіше фітинги сантехнічні використовують для трубопроводів, тому що вони мають більш високу міцність в порівнянні з поліпропіленовими аналогами.


Переваги латунних фітингів:

  • Міцність

Латунь - цей міцний сплав міді та цинку ідеально підходить для сантехнічних робіт. після установки, латунні фітинги здатні прослужити десятки років.


  • Здатність витримувати високі температури

Фітинги з латуні ідеально підходять для побутових систем гарячого водопостачання. Вони відрізняються чудовою пластичністю при високих температурах і вогнестійкістю. Ви знаєте, що латунні фітинги здатні витримати пожежа в будинку.


  • Універсальність

Промисловість дає можливість отримати сантехнічні фітинги із латуні будь-яких розмірів, форм і діаметрів. такі фітинги можна купити в різних декоративних обробках, що є дуже цінним при монтажі водопровідної арматури на видному місці в будинку. Існує безліч варіантів обробок: хромовані, античні, обробка піднікель, лакована або полірована латунь.


  •  Висока стійкість до корозії

Серед всіх фітингів, латунь відома найвищим опором корозії. Люди живуть в регіонах з високою вологістю зобов'язані враховувати це перевага при виборі водозапорної арматури. Ще один факт на користь вибору таких фітингів - вони не іржавіють.


Нікелювання забезпечує латуні додаткову антикорозійний захист. Таким чином, латунні фітинги при температурі середовища не більше 100 ° С і максимальному робочому тиску 1,6 МПа здатні прослужити близько 30 років. У монтажі деталі обов'язково використовується ущільнювач. Для кращого зчеплення з ним зовнішнє різьблення має спеціальні насічки. При належному технічному обслуговуванні - періодичному підтягуванні гайок - з'єднання не дасть протікати. Також, щоб уникнути протікань важливо не звернути різьблення при монтажі.


Детально вивчити товар можна в розділах сайту, де розміщений весь асортимент латунних нікельованих фітингів: їх наявність, умови оплати і доставки