Каталог товарів
Запірна арматура > Фільтри осадові

Фільтри осадові

Фільтри і грязьовики використовуються для уловлювання механічних частинок, які можуть нашкодити трубопровідній системі. Їх часто використовують як перший ступінь очищення житлово-комунальні та промислові господарства для тепломереж і котелень, де необхідно очищення мережевої або підживлювальної води. Також вони незамінні при взятті води з природних джерел.

Принцип роботи фільтрів і грязьовиків.

Фільтри безпосередньо очищають робочу середу. Кришка сітки встановлюється і затискається всередині корпусу. Очищають їх за допомогою крана кульового типу. Грязьовики також потрібні для усунення великих вкраплень, але їх відносять до більш грубим очисникам. До їх допомоги вдаються для видалення великих і середніх часток шляхом проходження середовища через внутрішню частину корпусу грязьовика, в процесі якого сторонні частинки залишаються на його дні. Далі, вже більш очищена вода відправляється крізь фільтр в систему. Для очищення потрібно тільки вийняти і промити стакан.

Особливості та переваги експлуатації:

  •         Усунення до 90% забруднення

  •         Забезпечення справної роботи всієї системи

  •         Простота монтажу і демонтажу

  •         Зручний догляд, обслуговування та очищення

  •         Висока якість матеріалів і комплектуючих

  •         Тривалий експлуатаційний період

Правильно підібравши і використовуючи згідно призначення фільтри і грязьовики ви забезпечите повноцінну і довговічну роботу всієї трубопровідної системи.