Каталог товарів

Відводи нержавіючі

Отвод  бесшовный нержавеющий
41 варіант
від 0.00 грн./шт
Отвод  нержавеющий приварной
53 варіант
від 49.40 грн./шт
Отвод нержавеющий Италия
4 варіанта
від 71.15 грн./шт
Прямий імпорт
Безкоштовна доставка
по Києву при замовленні від
10000 грн

Відводи з нержавіючої сталі

Для зміни траєкторії трубопроводу, напряму потоку робочого середовища, використовується спеціальний пристрій - відвід (також його називають коліном). Виробники пропонують відводи різних модифікацій, виготовлених із різних матеріалів. Для інженерних комунікацій промислового призначення, систем комунальних господарств, для монтажу яких використовуються труби з нержавіючої сталі, застосовуються нержавіючі відводи.

Нержавіючий відвід відноситься до трубопровідної арматури, яка є необхідною при прокладанні будь-якого трубопроводу, забезпечуючи його ефективну роботу, запобігаючи виникненню аварійних ситуацій.

Нержавіючий відвід являє собою відрізок труби компактного розміру, вигнутий під різним кутом. Виходячи з вимог, що висуваються, кут вигину може становити 45, 60, 90, 180 градусів.

В Україні на вигідних умовах купити нержавіючий відвід пропонує компанія «Армакс Груп». У каталозі компанії нержавіючі відводи представлені різними моделями від відомих світових виробників трубопровідної арматури. Широкий асортимент дозволяє вибрати відвід, відповідний типу трубопроводу. Вся продукція має сертифікати, що підтверджують її високу якість, відповідає нормам ДСТУ. Для виробництва нержавіючих відводів використовується екологічно чиста, якісна сталь нержавіюча марки AISI 304. Завдяки прямим поставкам, ціна відводів у нас оптимальна.

Особливості відводів з нержавіючої сталі та їх переваги

Відводи з нержавіючої сталі до трубопроводу приєднуються приварним, безшовним способом, що забезпечує відмінну герметичність комунікацій. Відведення з нержавіючої сталі встановлюється в трубопроводах, робоча температура середовища в яких становить від мінус 60 до плюс 600 градусів за Цельсієм. Відводи нержавіючі користуються популярністю завдяки низці суттєвих переваг:

  • підвищеної міцності;
  • стійкості до корозійних процесів, агресивних середовищ;
  • універсальності (підходять практично до будь-яких речовин, що транспортуються в трубопроводах);
  • довговічності;
  • відсутність необхідності здійснювати додаткове сервісне обслуговування;
  • естетичний зовнішній вигляд деталей.

Замовити відводи з нержавіючої сталі можна у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, інших містах України. Завдяки постійній наявності деталей усіх модифікацій на складі, доставка товару здійснюється оперативно в будь-який населений пункт, що підконтрольний Україні.