Каталог товарів

Відводи сталеві

Отвод гнутый без резьбы
3 варіант
від 0.00 грн./шт
Отвод эмалированный
11 варіант
від 41.18 грн./шт
Отвод оцинкованный
9 варіант
від 0.00 грн./шт
Отвод стальной бесшовный
15 варіант
від 11.40 грн./шт
Отводы гнутые с резьбой
3 варіант
від 0.00 грн./шт
Прямий імпорт
Безкоштовна доставка
по Києву при замовленні від
10000 грн

Сталеві відводи

На промислових, комунальних трубопроводах найчастіше використовуються відводи сталеві. Вони є невід'ємним елементом комунікацій, що транспортують воду, пару, газ, забезпечують ефективне функціонування систем, їхню безпеку за рахунок запобігання виникненню аварійно небезпечних ситуацій. Відвод сталевий являє собою деталь вигнутої форми, яка застосовується для зміни траєкторії труб у системі, плавної зміни потоку робочого середовища, що проходить по трубах. Виходячи з конструктивних особливостей, відводи можуть бути:

  • гнутими;
  • цільнотягнутими.

Дотримання правил монтажу відводів забезпечує максимальну герметичність з'єднань окремих ділянок трубопроводу, тривалий термін експлуатації, безпеку системи. Завдяки відмінним споживчим характеристикам доцільним є використання сталевих відводів на підприємствах, де спостерігається підвищена небезпека.

В Україні на вигідних умовах купити відвід сталевий можна на сайті компанії «Армакс», де представлені деталі трубопроводів найкращих виробників. Широкий асортимент виробів різної модифікації дозволяє вибрати деталь, що максимально підходить для будь-якого трубопроводу. Виробництво відводів здійснюється з використанням екологічно чистих, безпечних, міцних матеріалів, до яких належить сталь.

За рахунок прямих поставок продукції наша компанія пропонує оптимальні ціни на всі моделі відводів, вартість яких залежить від виробника, технічних параметрів, типового розміру, інших факторів.

Особливості сталевих відводів

Відвід зі сталі застосовується для установки в трубопроводах, температура робочого середовища в яких становить від мінус 70 до плюс 450 градусів за Цельсієм. Представлений у кількох модифікаціях:

  • оцинкований;
  • сталевий безшовні;
  • емальований.

Завдяки використанню якісної сталі, відводи характеризуються надійністю, міцністю, вони стійкі до корозійних процесів, впливів негативних факторів зовнішнього середовища, механічних впливів.

На сайті компанії «Армакс Груп» можна замовити відводи із сталі, заповнивши спеціальну форму. Наша продукція доступна у Дніпропетровську, Харкові, Києві, Одесі, інших містах України. За рахунок постійної наявності продукції на складі, доставка металевих відводів здійснюється оперативно в будь-який регіон країни.