Каталог товарів

Фланці з нержавіючої сталі

фланцы нержавеющие ГОСТ 12820 Ру 6
9 варіант
від 0.00 грн./шт
фланцы нержавеющие ГОСТ 12820 Ру 10
15 варіант
від 248.90 грн./шт
фланцы нержавеющие ГОСТ 12820 Ру 16
14 варіант
від 275.12 грн./шт
Фланец воротниковый нержавеющий
13 варіант
від 771.02 грн./шт
Фланцы нержавеющие DIN2576  PN 10
10 варіант
від 252.32 грн./шт
фланцы нержавеющие глухие   Ру 10
12 варіант
від 0.00 грн./шт
Прямий імпорт
Безкоштовна доставка
по Києву при замовленні від
10000 грн

Під час монтажу трубопровідних систем використовується величезна кількість різних деталей. Однією з необхідних є фланець нержавіючий, що застосовується для трубопроводів промислового, побутового призначення. Він забезпечує надійне, якісне з'єднання, його довговічність. Цю деталь використовують у трубопроводах опалювальних систем, що транспортують питну воду, для перекачування нафтопродуктів, хімічних речовин, інших середовищ.

Порівняно з аналогічними деталями, виготовленими з інших матеріалів, фланці нержавіючі завоювали популярність завдяки низці переваг:

  • можливості використання в харчовій промисловості, завдяки значній гігієнічності матеріалу;
  • стійкості до корозійних процесів при постійному контакті з водою;
  • стійкості до агресивних хімічних середовищ (кислот, лугів, інших);
  • високої механічної міцності, надійності;
  • можливості використовуватися на внутрішніх, зовнішніх комунікаціях, завдяки стійкості до перепадів температурного режиму.

В Україні на вигідних умовах купити фланці з нержавійки пропонує інтернет - магазин "Армакс". У нас представлені деталі від відомих світових виробників. При їх виготовленні використовується екологічно чиста, безпечна нержавіюча сталь високої якості, фланці відповідають нормам ДСТУ, мають сертифікати міжнародного зразка. За рахунок прямих поставок продукції, ціна фланців у нас оптимальна. 

Різновиди фланців з нержавіючої сталі

Виходячи з особливостей конструкції, фланці з нержавіючої сталі поділяються на три види.

Глухі фланці

Конструкція цих деталей найбільш проста. Це своєрідна заглушка, призначена для встановлення на закінченнях промислових і побутових трубопроводів. Вони використовуються для перекриття потоку робочого середовища (газів, рідин, хімічних речовин).

Плоскі фланці

Зовнішнім виглядом ця модель нагадує кільце, на якому по всьому периметру розміщені отвори для кріплення болтів, шпильок. По центру такого фланця є прохідний канал. Шляхом скріплення між собою двох фланців здійснюється з'єднання трубопроводів. Найчастіше ця модель використовується для труб з однаковим діаметром. Фланці цього типу також використовуються для підключення трубопроводу до ємності, для приєднання запірної арматури різних видів. Якщо необхідно перекрити потік на кінцевих ділянках трубопроводів, додатково з плоским застосовується глухий фланець.

Комірцеві фланці

По центру фланця цієї моделі розміщено усічений конус опуклої форми, за допомогою якого здійснюється зварювання фланця в стик до труб (цей спосіб кріплення є ключовою особливістю цієї моделі). Зварний спосіб забезпечує високу міцність, надійність, завдяки чому комірцеві фланці застосовуються на трубопроводах із високим тиском.